![Ключі торцеві Т-подібні YATO: М 8-10-13 мм, l= 300 мм, CrV, 3 шт. [4/16], фото 1](https://images.prom.ua/4568490951_klyuchi-tortsevi-t-podibni.jpg)
Ключі торцеві Т-подібні YATO: М 8-10-13 мм, l= 300 мм, CrV, 3 шт. [4/16]
446 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-15791
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключі торцеві Т-подібні YATO: М 8-10-13 мм, l= 300 мм, CrV, 3 шт. [4/16]
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
Розмір max13 мм
-
СтанНовий
-
Тип ключаТ-подібний
-
Набір торцевих ключів Т-подібного типу YATO YT-15791, чорних, розмірами:
- 8 мм.
- 10 мм.
- 13 мм.
Параметри:
- Виготовлений із високоякісної сталі CrV 6140.
- Тип роз'єму: As-Drive.
- Полірована, піскоструминна обробка та рифлена поверхня.
- СПЧ: 43-47.
- Тип кришки: шестикутна.
- Загальна довжина: 210 мм.
- Розмір кришки: 8, 10, 13 мм.
- Діаметр хвостовика: 10 мм.
- Довжина ручки: 200 мм.
- Кількість штук у наборі: 3.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | односторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 446 ₴

