![Головка торцева 12-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 14 мм, L= 77 мм [12/60/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568489200_golovka-tortseva-12-granna.jpg)
Головка торцева 12-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 14 мм, L= 77 мм [12/60/120]
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-12936
- +380 (73) 606-74-38
Головка торцевая YATO - При откручивании и закручивании гаек и болтов с помощью гайковерта и винтоверта в качестве оснастки используют торцевые головки. Их крепят на шпинделе или в патроне, и они служат для передачи крутящего момента от инструмента к крепежу. Они имеют цилиндрическую форму, внутри есть углубление под крепеж, которое может быть выполнено в форме квадрата, шестигранника, двенадцатигранника. С противоположной рабочей части стороны имеется крепление для фиксации на рабочей части инструмента. Існують стандартні, подовжені моделі, останні відмінно підходять для роботи у важкодоступних місцях.
Тип: головка торцева довга
Матеріал: хром-ванадієва сталь
Квадрат: 1/2"
Довжина головки: 77 мм
Виготовлено у відповідності з DIN 3121
Покриття з хрому запобігає корозії й гарантує тривалий термін експлуатації. Отвір посадкового квадрата обладнаний кульковими пазами — це забезпечує надійну фіксацію тріскачки або воротка.
- Розмір: 12-гранна 14 мм
- Довжина: 77 мм.
- Матеріал виготовлення: CrV50BV30
Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Размер max | 14 мм |
| Размер min | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
- Цена: 84 ₴

