![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 29 мм, L= 53 мм [12/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568486873_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 29 мм, L= 53 мм [12/48]
413 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1079
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева ударна шестигранна 3/4" YATO виготовлена з хромо-молібденової сталі.
Витримує граничні навантаження під час роботи з кріпильними сполуками, має збільшену площу контакту. Спеціальна форма та точність розмірів не дають кріпленню заклинювати під час роботи.
Відповідає всім чинним стандартам ISO і DIN.
Характеристики
- Тип головки: шестикутна, коротка
- Матеріал: Хромомолібденова сталь CrMo SCM440
- Чистота поверхности: фосфатований
- Розмір головки: 29 мм
- Зовнішній діаметр головки: 46 мм
- Розмір тримача інструмента: 3/4" (19 мм)
- Зовнішній діаметр тримача: 44 мм
- Загальна довжина: 53 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/4" |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 29 мм |
| Размер min | 29 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 413 ₴

