![Лещата настільні штивні VOREL, 50мм [18/36], фото 1](https://images.prom.ua/4568486871_leschata-nastilni-shtivni.jpg)
Лещата настільні штивні VOREL, 50мм [18/36]
212 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 36005
- +380 (73) 606-74-38
Лещата настільні штивні VOREL 36005 50 мм широко застосовуються в слюсарній справі, а також майстрами широкого профілю. Головною їхньою функцією є надійна фіксація деталей і заготівок для подальшого їх оброблення. Залежно від моделі дає змогу працювати з виробами різних розмірів, форм і матеріалів. Використання цього інструмента дає змогу звільнити руки та повністю сконцентруватися на різі, свердлінні, шліфуванні, зрізанні задирок, струганні, збиранні різних конструкційних вузлів. Матеріал моделі вирізняється міцністю, що й забезпечує ефективне виконання функцій лещат. Роблячи вибір між різними моделями, варто враховувати специфіку виконуваних робіт і, що вкрай важливо, зручність використання. Лещата мають бути комфортними в експлуатації, надійно фіксувати деталь, не бути занадто габаритними. Ми пропонуємо різні варіанти лещат, тому ви легко зможете підібрати гідний варіант. Моделі розміром до 100 мм краще не використовувати для великих деталей і навпаки: габаритні моделі погано підходять для роботи з мініатюрними заготовками.
ОСОБЕННОСТИ ТИСКОВ СЛЕСАРНЫХ VOREL 36000
- Розмір губок — 50 мм;
- Максимальне розкриття — 35 мм
- Матеріал — чавун;
- Вага — 0,65 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.65 кг |
| Стан | Новий |
| Тип тисков | ручні (мініатюрні) |
| Ширина губок | 50 мм |
| Висота губок | 35 мм |
| Наявність ковадла | Немає |
- Ціна: 212 ₴

