![Різак пневматичний, ручний YATO для диска Ø= 75/9.5 мм, Ø= 1/4", 8 Bar, 170 л/хв [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568486870_rizak-pnevmatichnij-ruchnij.jpg)
Різак пневматичний, ручний YATO для диска Ø= 75/9.5 мм, Ø= 1/4", 8 Bar, 170 л/хв [20]
1 182 ₴
- В наличии
- Код: YT-09717
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пневматичний різак YATO YT-09717 живиться від струменя стиснутого повітря під тиском.
За допомогою різних кіл дозволяє різати метал, елементи кузова, пластиночних конструкцій.
Застосовується в автомобільних сервісах та промисловості.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ:
Плавне регулювання швидкості обертання
Поворотний узвіз повітря 360°
Легкий, композитний корпус та компактні розміри забезпечують комфортну роботу
Блокування вимикача захищає від небажаного запуску
Стандартне з'єднання
Захисна кришка диска
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Швидкість обертання - 18000 об/хв
Витрата повітря – 170 л/хв
Робочий тиск – 0.8 МПа
Діаметр диска – 75 x 9.5 мм
Вага – 0.7 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.7 кг |
| Расход воздуха | 170 литр/мин |
| Диаметр посадочного отверстия | 9.5 мм |
| Максимальное количество оборотов | 18000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 75 мм |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип инструмента | Дисковая пневмопила |
Информация для заказа
- Цена: 1 182 ₴

