
Свердло по металу YATO: HSS6542, Ø=10мм, HEX-1/4", l=133/87мм,для нержав.,конструкт.,легов.сталі(DW)
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44880
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу YATO: HSS6542, Ø=10мм, HEX-1/4", l=133/87мм, для нержав., конструкт., легов. сталі
Особливості
- Сталь HSS забезпечує у декілька разів більш швидке свердління і зберігає стійкість до пошкоджень і затупленню, зберігаючи геометрію свердла
- Лезо "split point" з кутом нахилу 135 градусів дозволяє виконувати свердління без попередньої зачистки, забезпечуючи ідеальне центрування.
- Швидко розсіює тепло при свердлінні твердих марок сталі, не спалюючи свердла
- Шліфована поверхня і кромки у відповідності зі стандартом DIN 338 забезпечують чудову точність свердління та ідеальні розміри просвердленого отвору
- Більш низький коефіцієнт тертя обмежує адгезію до відколів і стружки.
- Виготовлене з цілісного шматка сталі HSS 6542, що робить свердло міцним і довговічним
Характеристики
- Хвостовик: шестигранний (HEX) 1/4"
- Матеріал: сталь HSS 6542
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 87 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Общая длина | 133 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
Информация для заказа
- Цена: 79 ₴

