![Свердла по дереву: коронка і фреза YATO : Ø=15 мм, l=110/90 мм- коронка/фреза, 2 шт [10/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568576684_sverdla-po-derevu.jpg)
Свердла по дереву: коронка і фреза YATO : Ø=15 мм, l=110/90 мм- коронка/фреза, 2 шт [10/100]
414 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-33830
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердла по дереву: коронка і фреза YATO : Ø=15 мм, l=110/90 мм- коронка/фреза, 2 шт
Опис товару Свердла для дерева YATO YT — 33830 2 шт.
Свердла для дерева YATO YT-33830 2 шт. — призначені для щільних робіт. Вони дають змогу вирізати рівні отвори в деревині та деревних матеріалах, а також видаляти сучки та інші дефекти та маскувати їх заглушками.
Особливості Свердел для дерева YATO YT-33830
- Виготовлені із загартованої вуглецевої сталі HRC 45-48
- Полірована поверхня
- Свердління отворів різних діаметрів із рівними крайками
Характеристики
Свердел для дерева YATO YT-33830
- Робочий діаметр — 15 мм
- Робочий матеріал — дерево
- Хвостовик — циліндричний
- Довжина свердла-коронки — 110 мм
- Хвостовик свердла-коронки — 12 мм
- Довжина свердла-фрези — 90 мм
- Хвостовик свердла-фрези — 10 мм
- Матеріал — сталь HRC 45-48
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Тип | Сверло |
| Назначение | По дереву |
| Общая длина | 110 мм |
| Длина рабочей части | 90 мм |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Набор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 414 ₴

