![Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 5,0 x 86 /52 мм [100/400], фото 1](https://images.prom.ua/4568496885_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 5,0 x 86 /52 мм [100/400]
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4050
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло для металу YATO КОСАЛЬТ-HSS, Ø = 5.0 мм, l = 86/52 мм, [100/400]
Свердло для металу YATO YT-4050 призначене для точного свердління матеріалів, як-от: сталь, чавун, метал, пластик. Виготовлено з високоякісної швидкорізальної сталі HSS-Cobalt (кобальтовий сплав) з посиленою різальною крайкою. Свердло стійке до високих температур. Забезпечує тривалий термін експлуатації, швидке, високопродуктивне, якісне свердління, максимальне видалення шламу з отвору.
Особливості:
- Тип хвостика — циліндричний
- Діаметр — 5 мм
- Загальна довжина — 86 мм
- Довжина різальної частини — 52 мм
- Кут заточування — 135°
- Материал – HSS-Co
- Твердість — DIN 338
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 52 мм |
| Диаметр | 5 мм |
| Общая длина | 86 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 84 ₴

