Кущорізи YATO YT-8821 загальною довжиною 520 мм. Довжина різання (лезо) становить 205 мм.
Характеристики:
- Довжина — 520 мм
- Матеріал ручки — сталь, ТПР
- Матеріал леза — вуглецева сталь #1050
- Оздоблення леза — хромований, піскоструминний
- Тип леза — хвилястий
- Довжина клинка — 205 мм
- Блокування — НІ
- Країна-виробник — Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.9 кг |
| Длина лезвия | 205 мм |
| Общая длина | 520 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 680 ₴

![Ножиці до живоплоту YATO : Cталеві, прямі, L= 520x205 мм [24], фото 1](https://images.prom.ua/4568573605_nozhitsi-do-zhivoplotu.jpg)
