![Струбцина VOREL TUV/GS, 50мм x 200мм [12/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568492045_strubtsina-vorel-tuvgs.jpg)
Струбцина VOREL TUV/GS, 50мм x 200мм [12/60]
202 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 37102
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Струбцина F-подібний 800 X 120 мм TUV/GS Vorel 37112 (Польща)
Струбцина столярна VOREL призначена для фіксації деталей при склеюванні або обробці виробів. Виготовлена із спеціального чавуну і оцинкованої сталі. Має дерев'яну ручку з металевою кришкою.
Технічні характеристики 37112
| Виробник | Vorel |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску, мм | 200 |
| Глибина затиску, мм | 50 |
| Матеріал | сталь |
| Вага, кг | 0.36 |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Габариты упаковки: 260x80x20 мм
Вес брутто: 360 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.36 кг |
| Выступ | 50 мм |
| Защита от проскальзывания | Да |
| Материал струбцины | Сталь |
| Механизм | Винтовой |
| Наличие манипулятора | Нет |
| Наличие петли для "массы" | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | F-образная |
| Ширина зажима | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 202 ₴

