![Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 25-27/ 18 мм, оцинкований, 4 шт. [75], фото 1](https://images.prom.ua/4568529611_homut-stalevij-z.jpg)
Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 25-27/ 18 мм, оцинкований, 4 шт. [75]
183 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 73790
- +380 (73) 606-74-38
Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 25-27/ 18 мм, оцинкований, 4 шт. [75]
Хомут сталевий з гвинтовим затиском GBS VOREL 73790
Особливості Сталевого хомута з гвинтовим затиском GBS VOREL 73790
Призначений для кріплення гнучких шлангів із твердої гуми, посилені пластиком або сталлю.
Виготовлені з вуглецевої сталі, покритої алюцинком
Захищений від корозії
GBS шарнірне закриття з двома штифтами
Шестигранна головка гвинта дозволяє використовувати гайкові ключі, торцеві та розвідні ключі.
Забезпечує рівномірний тиск на шланг по всьому колу
Тип хомута – Силовий
Область застосування хомута – Для шлангів
Матеріал хомута – Сталь
Покриття – Алюцинк
Діаметр – 25-27 мм
Ширина стрічки – 18 мм
В упаковці – 4 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Максимальный диаметр обжатия | 27 мм |
| Материал хомута | Сталь |
| Минимальный диаметр обжатия | 25 мм |
| Наличие резиновой прокладки | Нет |
| Область применения хомута | Универсальный |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Тип хомута | Усиленный |
| Ширина полосы | 18 мм |
- Цена: 183 ₴

