![Стержні клейові VOREL : Ø= 11 х 200 мм. прозорі уп. 50 шт. (1 кг) [10/480], фото 1](https://images.prom.ua/4568570140_sterzhni-klejovi-vorel.jpg)
Стержні клейові VOREL : Ø= 11 х 200 мм. прозорі уп. 50 шт. (1 кг) [10/480]
493 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 73300
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис 73300:
- Клей-розплав для гарячого плавлення, безбарвний, для універсального застосування.
- Призначений для 11-мм електричних пістолетів.
- Довжина стрижня 200 мм.
- 50 шт. В упаковці
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 11 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Стан | Новий |
Габарити упаковки: 215x175x60 мм
Вага брутто: 1,015 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр | 11 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴

