![Ключ трубний прямий YATO : 300 мм (12"), max Ø= 1.5" (38mm) [6/12], фото 1](https://images.prom.ua/4568492722_klyuch-trubnij-pryamij.jpg)
Ключ трубний прямий YATO : 300 мм (12"), max Ø= 1.5" (38mm) [6/12]
582 ₴
- В наличии
- Код: YT-2489
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Ключ трубний прямий 300 мм YATO YT-2489 (Польща)
Технічні характеристики YT-2489
| Виробник | YATO |
| Довжина, мм | 300 |
| Розмір розлучення губок | 1,5" (38мм) |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.1 кг |
| Длина инструмента | 300 мм |
| Максимальная ширина захвата | 38 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | прямой трубный ключ |
- Цена: 582 ₴

