![Пила дискова мережева YATO : P= 2.8 кВт, диск Ø=235x25.4x3 мм, кут 0-45°, гл.≤ 85мм [2/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568570133_pila-diskova-merezheva.jpg)
Пила дискова мережева YATO : P= 2.8 кВт, диск Ø=235x25.4x3 мм, кут 0-45°, гл.≤ 85мм [2/24]
6 306 ₴
- В наличии
- Код: YT-82154
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Пила дискова мережева 2800 Вт YATO YT-82154 (Польща)
Багатофункціональна настільна пила YATO YT-82154 призначена для пиляння дерев'яних елементів і поверхонь з похідних матеріалів, таких як фанера, деревоволокнисті плити, плити СОЖ. Електропила дає можливість піленія як у вертикальній площині поверхні обробки з регулюванням глибини пиляння, так і під кутом, з регулюванням в межах від 0 до 45 градусів.
Особливості YT-82154:
- Потужний двигун 2800 Ст.
- Швидкість обертання 4800 об/хв забезпечує точність і швидкість різання.
- Різання під кутом 0-45° і регулювання глибини різання до 85 мм.
- Стійка і рівна сталева напрямна.
- Можливість підключення промислового пилососа (внутрішній діаметр підключення: 34 мм).
- Зручна гумова ручка.
Технічні характеристики YT-82154
| Виробник | YATO |
| Напруга, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 2800 |
| Діаметр диска, мм | 235 х 25.4 x 3 |
| Число обертів холостого ходу, об/хв | 4800 |
| Максимальна глибина різання (0°/ 45°), мм | 85 / 60 |
| Клас ізоляції | II |
| Клас захисту | IPX0 |
| Довжина кабелю, м | 3 |
| Вага, кг | 7.75 |
| Комплектація |
|
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукты TOYA являются синонимами высшего качества профессиональных инструментов, уникального и индивидуального обслуживания для самых требовательных клиентов .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
YATO – бренд ориентированный на профессионалов. Это хорошо видно по качеству продуктов. Под торговой маркой YATO продаются в первую очередь инструменты для СТО. Прочность, идеальное качество изготовления, отличные материалы, высококачественные технические характеристики продуктов с успехом используются специалистами во многих областях. Исключительные долговечность и прочность предполагают использование YATO в интенсивных промышленных условиях. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Угол наклона | 45 град. |
| Максимальная глубина пропила | 85 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4800 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 235 мм |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 7.75 кг |
- Цена: 6 306 ₴

