![Ключ ріжково-накидний, кручений 90° з тріщаткою YATO : М= 10 x 167 мм, HRC 40-45, Cr-V [25/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568561899_klyuch-rizhkovo-nakidnij-kruchenij.jpg)
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° з тріщаткою YATO : М= 10 x 167 мм, HRC 40-45, Cr-V [25/200]
169 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-01872
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
КЛЮЧ РІЖКОВО-НАКИДНИЙ З ТРІЩАТКОЮ YATO YT-01872
ОСОБЛИВОСТІ КЛЮЧА РІЖКОВО-НАКИДНОГО З ТРІЩАТКОЮ YATO YT-01872
- Призначений для використання в промислових цілях і в майстернях
- Ергономічна рукоятка повернута на 90°, що полегшує роботу і забезпечує високий комфорт, особливо у випадку сильно закручених болтів
- Тріщатка дозволяє швидко затягувати та відкручувати гвинти
- 72 зуба
- Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі (Cr-V)
- Полірувальна поверхня
- Головка зміщена на 15°
ХАРАКТЕРИСТИКИ КЛЮЧА РІЖКОВО-НАКИДНОГО З ТРІЩАТКОЮ YATO YT-01872
- Тип - комбінований (ріжково-накидний)
- Розмір - 10 мм
- Довжина - 167 мм
- Матеріал - хром-ванадієва сталь
- Твердість - 40-45 HRC
Компанія YATO більше 20 років працює в сфері побутового і професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 10 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 167 мм |
Информация для заказа
- Цена: 169 ₴

