![Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 8,5 x 117 /75 мм [75/300], фото 1](https://images.prom.ua/4568496885_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 8,5 x 117 /75 мм [75/300]
207 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4085
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Свердло по металу Yato 8,5х117 мм 1 шт (YT-4085): Особливості свердла по металу Yato 8,5х117 мм (YT-4085): Виготовлено з високоякісного матеріалу (кобальтовий сплав) Призначено для свердління металу Свердло стійке до високих температур Чудовий результат роботи Надійність і тривалий термін служби
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Свердло по металу Yato 8,5х117 мм 1 шт (YT-4085): Виробник YATO Призначення По металу Тип свердла Спіральне Тип хвостовика Циліндричний Маркування свердла HSS-Co Діаметр 8,5 мм Загальна довжина 117 мм Робоча довжина 75 мм Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Общая длина | 117 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 207 ₴

