![Ящик для інструментів YATO, з органайзером з 5 комірками, 450х260х240 мм, пластиковий корпус [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568556940_yaschik-dlya-instrumentiv.jpg)
Ящик для інструментів YATO, з органайзером з 5 комірками, 450х260х240 мм, пластиковий корпус [1]
2 020 ₴
- В наличии
- Код: YT-09183
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Ящик для інструменту Yato (YT-09183): Ергономічний закритий ящик дозволяє зручно зберігати і транспортувати інструменти і дрібні елементи. Його можна комбінувати і переносити по 2-3 штуки за раз (штабелювання), а також стати частиною системного набору ящиків YT-09162 або YT-09166. Міцні поліамідні засувки. Зручна алюмінієва ручка. Органайзер в кришці з 5 регульованими знімними відділеннями і прозорою кришкою з полікарбонату. Гнучка прокладка і надійні засувки захищають вміст від пилу і води. Посилена конструкція дозволяє перевозити важкі вантажі. Можна комбінувати з такими ж ящиками і інструментами завдяки боковим застібкам. Розміри: 450 х 260 х 240 мм. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються фахівцями в багатьох областях. Виняткова довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений/карманов | 5 |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 260 мм |
- Цена: 2 020 ₴

