![Свердло конічне ступінчасте титанове по металу YATO : Ø= 6-35 мм, HSS 4241, L= 75/45 мм [10/80], фото 1](https://images.prom.ua/4568556935_sverdlo-konichne-stupinchaste.jpg)
Свердло конічне ступінчасте титанове по металу YATO : Ø= 6-35 мм, HSS 4241, L= 75/45 мм [10/80]
497 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44739
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Свердло по металу Yato HSS-Tin 6-35 мм 1 шт (YT-44739): Свердло ступеневу по металу YATO призначене для свердління високоякісної нержавіючої сталі, конструкційної і холоднокатаної сталі, жерсті, сталевих і полімерних матеріалах. Виготовлено зі швидкорізальної сталі HSS 4241, з покриттям нітриду титану Краї отворів залишаються чистими і без задирок Автоматичне центрування на округлих і слизьких поверхнях Швидке розсіювання тепла під час свердління в твердих матеріалах Ручка з плоскими поверхнями дає можливість передачі максимального крутного моменту
/ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Свердло по металу Yato HSS-Tin 6-35 мм 1 шт (YT-44739): Виробник YATO Призначення По металу Тип свердла Ступінчасте Тип хвостовика Циліндричний Маркування свердла HSS-TiN Діаметр 6,0 мм 10,0 мм 13,0 мм 16,0 мм 19,0 мм 22,0 мм 25,0 мм 29,0 мм 32,0 мм 35,0 мм Загальна довжина 75 мм Робоча довжина 45 мм Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 45 мм |
| Диаметр | 6 мм |
| Общая длина | 75 мм |
| Набор | Да |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ступенчатое сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
- Цена: 497 ₴

