![Головка торцева 6-гранна YATO : квадрат 3/8", М= 18 мм, L= 30 мм [12/120/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568554712_golovka-tortseva-6-granna.jpg)
Головка торцева 6-гранна YATO : квадрат 3/8", М= 18 мм, L= 30 мм [12/120/240]
52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-3813
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Головка торцева 6-гранна Yato 3/8" 18 мм (YT-3813): Особливості головки торцевої Yato 3/8 "18 мм (YT-3813): Виготовлена з хром-ванадієвої сталі Захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/8" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 18 мм |
| Размер min | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 52 ₴

