![Пила кільцева BI-METAL YATO : HSS M3, Ø= 70 мм [25/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568509377_pila-kiltseva-bi-metal.jpg)
Пила кільцева BI-METAL YATO : HSS M3, Ø= 70 мм [25/50]
267 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-3334
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Коронка по металу і дереву Yato 70 мм (YT-3334): Особливості коронки по металу і дереву Yato 70 мм (YT-3334): біметалічна коронка Підходить для свердління по сталі, алюмінію, дереву і пластмасі Хвостовик під тримач коронок, розмір 5/8 "(18UNF) УВАГА: адаптер і центрирующее свердел не входять в комплект поставки Надійність і тривалий термін служби Чудовий результат роботи
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Коронка по металу і дереву Yato 70 мм (YT-3334): Виробник YATO Призначення По дереву По металу Тип хвостовика Під тримач коронок Діаметр коронки 70 мм Загальна довжина 40 мм Комплектація Коронка Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 40 мм |
| Диаметр | 70 мм |
| Применение коронки/пилы | Дерево, Металл |
| Максимальный диаметр | 70 мм |
| Материал | Биметалл |
| Минимальный диаметр | 70 мм |
| Покрытие рабочей части | Нет |
| Назначение | Универсальное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пила кольцевая |
| Тип сверления | Сухое |
Информация для заказа
- Цена: 267 ₴

