![Диск алмазний турбо YATO : "TURBO" Ø= 115x8,0x22,2 мм. H= 2,4 мм [20/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568553753_disk-almaznij-turbo.jpg)
Диск алмазний турбо YATO : "TURBO" Ø= 115x8,0x22,2 мм. H= 2,4 мм [20/200]
160 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-6022
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Диск алмазний турбо Yato 115х22,2х2,4 мм (YT-6022): Особливості диска алмазного Yato 115х22,2х2,4мм (YT-6022): Виготовлений з високоякісного матеріалу Призначений для різання бетону, будівельних матеріалів, цегли, граніту, натурального каменю і т.п. Чудовий результат роботи Надійність і тривалий термін служби Простота і зручність використання Професійний інструмент
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Быстрый рез |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Диаметр внешний | 115 мм |
| Материал круга | Алмаз |
| Обработка материала | Бетон, Кирпич, Камень, Керамика |
| Назначение | Отрезной |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴

