![Подовжувач до головок торцевих YATO : квадрат 1/4", L= 101,6 мм [20/100/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568553749_podovzhuvach-do-golovok.jpg)
Подовжувач до головок торцевих YATO : квадрат 1/4", L= 101,6 мм [20/100/200]
39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1431
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Подовжувач Yato 1/4" 102 мм (YT-1431): Особливості подовжувача Yato 1/4 "102мм (YT-1431): Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі Надійність і тривалий термін служби Професійний ручний інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Подовжувач Yato 1/4" 102 мм (YT-1431): Виробник YATO Зовнішній квадрат 1/4" Внутрішній квадрат 1/4" Довжина 102 мм Ударний Ні Особливості подовжувача Стандартний Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Состояние | Новое |
| Вес | 0.046 кг |
| Длина инструмента | 101.6 мм |
| Размер присоединительных головок | 1/4" |
| Тип инструмента | вороток удлинитель |
Информация для заказа
- Цена: 39 ₴

