![Ключ ріжково-накидний, кручений 90° з тріщаткою YATO : М= 15 x 201 мм, HRC 40-45, Cr-V [25/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568551828_klyuch-rizhkovo-nakidnij-kruchenij.jpg)
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° з тріщаткою YATO : М= 15 x 201 мм, HRC 40-45, Cr-V [25/100]
212 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-01877
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Ключ комбінований кручений 90° з тріскачкою Yato 15мм (YT-01877): Призначений для використання в промислових цілях і в майстернях Ергономічна рукоятка повернута на 90 °, що полегшує роботу і забезпечує високий комфорт, особливо в разі сильно прикипіла болтів Тріскачка (72 зубця) дозволяє швидше затягувати і відгвинчувати гвинти Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі (Cr-V) полірована поверхня Головка зміщена на 15 °
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Ключ комбінований кручений 90° з тріскачкою Yato 15мм (YT-01877): Виробник YATO Тип ключа Ріжково-накидний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Кручений Механічна частина Тріскачка Розмір ключа 15 мм Довжина ключа 201 мм Кут вигину ключа 15° Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 15 мм |
| Размер min | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 201 мм |
- Цена: 212 ₴

