![Підставка багатофункційна VOREL під взуття, вазони, акумулятори, відра; 780х 384х 32 мм [30], фото 1](https://images.prom.ua/4568551823_pidstavka-bagatofunktsijna-vorel.jpg)
Підставка багатофункційна VOREL під взуття, вазони, акумулятори, відра; 780х 384х 32 мм [30]
315 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 67260
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підставка багатофункційна VOREL під взуття, вазони, акумулятори, відра; 780х 384х 32 мм
Підставка багатофункціональна VOREL 67260
ТЕХНІЧНІ характеристики багатофункціональної підставки VOREL 67260:
- Тип: універсальний
- Призначення: під взуття, вазони, акумулятори, відра
- Габарит: 780 х 384 х 32 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Высота | 32 мм |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 384 мм |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Ширина | 780 мм |
Информация для заказа
- Цена: 315 ₴

