![Плашка YATO М4 х 0.7 мм, HSS М2, m= 20 г [125/500], фото 1](https://images.prom.ua/4568490031_plashka-yato-m4.jpg)
Плашка YATO М4 х 0.7 мм, HSS М2, m= 20 г [125/500]
129 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-2961
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плашка YATO М4 х 0.7 мм, HSS М2, m= 20 г [125/500]Виготовлена плашка з високоякісної сталі типу HSS Відповідає стандарту DIN-223 Надійність і тривалий термін служби Професійний ручний інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Плашка метрична Yato М4х0,7 мм (YT-2961): Виробник YATO Тип різьби Метрична, М Напрямок різьби Права Стандартний крок різьби Так Діаметр плашки 4,0 мм Крок різьби 0,70 мм Тип сталі HSS Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 4 мм |
| Диаметр нарезаемой резьбы | 4 мм |
| Шаг резьбы | 0.7 мм |
| Направление резьбы | Правая |
| Назначение | Ручная |
| Профиль нарезаемой резьбы | Метрический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Плашка цельная |
| Тип наружной поверхности | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 129 ₴

