![Свердло по металу титанове YATO: HSS-ТІN, Ø= 7 мм, l= 109/69 мм [50/250], фото 1](https://images.prom.ua/4568548821_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу титанове YATO: HSS-ТІN, Ø= 7 мм, l= 109/69 мм [50/250]
103 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44656
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Свердло по металу Yato HSS-ТiN 7x109 мм 1 шт (YT-44656): Свердло по металу YATO виготовлено з високоякісної швидкорізальної сталі HSS. Призначено для професійного, промислового використання - свердління високоякісної нержавіючої сталі, конструкційної і холоднокатаної сталі. Свердлить в кілька разів швидше завдяки покриттю нітридом титану "Split-point" дозволяє свердлити без попереднього керненія Швидко розсіює тепло при бурінні в твердих сортах стали Кут нахилу 135 ° Шліфування поверхню і крайки свердла
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Свердло по металу Yato HSS-ТiN 7x109 мм 1 шт (YT-44656): Виробник YATO Призначення По металу Тип свердла Спіральне Тип хвостовика Циліндричний Маркування свердла HSS-TiN Діаметр 7,0 мм Загальна довжина 109 мм Робоча довжина 69 мм Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 69 мм |
| Диаметр | 7 мм |
| Общая длина | 109 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
- Цена: 103 ₴

