![Свердло універсальне YATO: YG6X, Ø= 10 мм, l= 120/70 мм, HEX-1/4" [50/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568546009_sverdlo-universalne-yato.jpg)
Свердло універсальне YATO: YG6X, Ø= 10 мм, l= 120/70 мм, HEX-1/4" [50/200]
103 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44786
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Свердло універсальне Yato YG6X 10x120 мм 1 шт (YT-44786): Свердло універсальне YATO завдяки спеціальній спіральної конструкції дозволяє свердлити практично всі матеріали - метал, бетон, алюміній, кераміку, дерево і пластик. Лезо з карбіду вольфраму YG6X з твердістю 89-91 HRC Корпус свердла з твердістю 42-45 HRC Спіральна форма свердла Ефективні, довговічні і стійке на шкоду і затуплення свердла Хвостовик - шестигранний (HEX - 1/4 ")
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Свердло універсальне Yato YG6X 10x120 мм 1 шт (YT-44786): Виробник YATO Призначення По бетону По дереву По металу По кераміці Тип свердла Спіральне Тип хвостовика Шестигранний Маркування свердла YG6X Діаметр 10,0 мм Загальна довжина 120 мм Робоча довжина 70 мм Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 70 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Общая длина | 120 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | Универсальный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
- Цена: 103 ₴

