ОПИС Мітчик ручний VOREL М20х2,5 3 шт (24470): Виготовлений із високоякісної сталі типу HSS. L=95 мм. Надійність та тривалий термін служби. Простота та зручність у використанні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Мітчик ручний VOREL М20х2,5 3 шт (24470): Виробник VOREL Метод застосування Ручний Тип різьби Метрична, М Напрямок різьби Права Стандартний крок різьби Так Діаметр мітчика 20,0 мм Крок різьби (мм) 2,50 мм Тип сталі HSS Кількість 3 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 95 мм |
| Диаметр | 20 мм |
| Шаг резьбы | 2.5 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Направление резьбы | Правая |
| Назначение | Машинный |
| Профиль нарезаемой резьбы | Метрический |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Диаметр нарезаемой резьбы | 20 мм |
| Тип | Набор клуппов |
Информация для заказа
- Цена: 2 069 ₴

![Мітчик VOREL М20 х 2.5 мм, l= 95 мм, набір 3 шт [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568499454_mitchik-vorel-m20.jpg)
