![Молоток безінерційний YATO з дерев. ручкою, Ø= 45 мм, m= 490 г, l= 348 мм [6/36], фото 1](https://images.prom.ua/4568539343_molotok-bezinertsijnij-yato.jpg)
Молоток безінерційний YATO з дерев. ручкою, Ø= 45 мм, m= 490 г, l= 348 мм [6/36]
582 ₴
- В наличии
- Код: YT-4626
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Молоток рихтувальний Yato 490 г (YT-4626): Особливості молотка рихтувального Yato 490г (YT-4626): Виготовлений з удароміцного пластика, дерев'яна рукоятка молоток безінерційний Довжина інструмента: 348мм Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.49 кг |
| Длина рукоятки | 348 мм |
| Длина ударного бойка | 45 мм |
| Материал ручки | дерево |
| Материал ударного бойка | пластмасса |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | слесарный |
Информация для заказа
- Цена: 582 ₴

