![Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 4,0 x 75 /43 мм [100/400], фото 1](https://images.prom.ua/4568496885_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 4,0 x 75 /43 мм [100/400]
59 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4040
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Свердло по металу Yato 4,0х75 мм 1 шт (YT-4040): Особливості свердла по металу Yato 4,0х75 мм (YT-4040): Виготовлено з високоякісного матеріалу (кобальтовий сплав) Призначено для свердління металу Свердло стійке до високих температур Чудовий результат роботи Надійність і тривалий термін служби
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Свердло по металу Yato 4,0х75 мм 1 шт (YT-4040): Виробник YATO Призначення По металу Тип свердла Спіральне Тип хвостовика Циліндричний Маркування свердла HSS-Co Діаметр 4,0 мм Загальна довжина 75 мм Робоча довжина 43 мм Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 43 мм |
| Диаметр | 4 мм |
| Общая длина | 75 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
Информация для заказа
- Цена: 59 ₴

