![Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем W1 VOREL : Ø= 10-12/ 9 мм, оцинкований, 4 шт. [100], фото 1](https://images.prom.ua/4568503525_homut-stalevij-z.jpg)
Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем W1 VOREL : Ø= 10-12/ 9 мм, оцинкований, 4 шт. [100]
66 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 73781
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем W1 VOREL : Ø= 10-12/ 9 мм, оцинкований, 4 шт.
Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем W1 VOREL
Основні параметри:
- Діаметр: Ø= 10-12 мм
- Товщина: 9 мм
- Матеріал: Сталь, оцинкована
- Кількість в упаковці: 4 шт.
Особливості:
- Стійкість до корозії завдяки оцинкованій поверхні
- Гвинтовий затискач забезпечує надійне та регульоване кріплення
- Висока міцність та довговічність матеріалу
Застосування:
Хомут сталевий W1 VOREL ідеально підходить для використання в автомобільній, будівельній та промисловій сферах. Він забезпечує надійне з'єднання труб та шлангів, роблячи його ідеальним вибором для сантехнічних, пневматичних та систем вентиляції.
Обирайте якість та надійність - виберіть хомут W1 VOREL!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Максимальный диаметр обжатия | 12 мм |
| Материал хомута | Сталь |
| Минимальный диаметр обжатия | 10 мм |
| Наличие резиновой прокладки | Нет |
| Область применения хомута | Универсальный |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Тип хомута | Усиленный |
| Ширина полосы | 9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 66 ₴

