![Ключ торцевий YATO з тріщаткою : M= 10x13-17x19 мм, L= 200 мм [5/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568539441_klyuch-tortsevij-yato.jpg)
Ключ торцевий YATO з тріщаткою : M= 10x13-17x19 мм, L= 200 мм [5/50]
779 ₴
- В наличии
- Код: YT-4945
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Ключ накидний з тріскачкою Yato 10х13х17х19 мм (YT-4945): Особливості ключа накидного з тріскачкою Yato 10х13х17х19мм (YT-4945): Реверсна тріскачка на 72 зубця Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін служби Простота і зручність використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴

