
Мультиметр для вимірювання електричних параметрів VOREL : цифровий з LCD-дисплеєм(DW)
610 ₴
- В наличии
- Код: 81773
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Мультиметр цифровий VOREL (81773): Мультиметр VOREL 81773 - електричний пристрій, який призначений для вимірювання напруги та струму, змінного та постійного. Також дозволяє вимірювати опір, тест провідності та контроль стану індикаторів. Мультиметр має пластиковий корпус, рідкокристалічний дисплей, перемикач діапазона вимірювальних величин. В корпусі встановлені вимірювальні розетки. Мультиметр оснащений вимірювальними проводами. Особливості: Ручне налаштування діапазона вимірювань Звуковий сигнал, корисний при огляді електроустановок – дозволяє легко перевірити неперервність кола РК-дисплей з підсвіткою і функцією зберігання результатів вимірювань Резиновий корпус захищає мультиметр від механічних пошкоджень Характеристики: Дисплей – LCD (максимальний результат, який відображається - 1999) Вимірювання змінної напруги – 0-600 В Вимірювання постійної напруги – 0-600 В Вимірювання опору – 200 Ом - 2 МОм Постійний струм – 0-10 A Тест діодів – 1 мА, UR 1.5 В Тест транзисторів – hFE PNP, NPN Джерело живлення – 9 В (6F22) (в комплект не входить) Зовнішні розміри – 145 x 75 x 35 мм Вага – 177 г (без батареї) Комплектація: Мультиметр Вимірювальні провода Термопара
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Общие | |
| Вес | 0.177 кг |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 145 мм |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 75 мм |
| Измерение тока | |
| Максимальный диапазон переменного тока | 10 |
| Максимальный диапазон постоянного тока | 10 |
| Минимальный диапазон переменного тока | 0 |
| Минимальный диапазон постоянного тока | 0 |
| Единицы измерения переменного тока | А |
| Единицы измерения постоянного тока | А |
| Измерение напряжения | |
| Максимальный диапазон переменного напряжения | 600 |
| Максимальный диапазон постоянного напряжения | 600 |
| Минимальный диапазон переменного напряжения | 0 |
| Единицы измерения переменного напряжения | В |
| Единицы измерения постоянного напряжения | В |
| Измерение сопротивления | |
| Максимальный диапазон сопротивления | 2 |
| Минимальный диапазон сопротивления | 200 |
| Единицы измерения сопротивления | Ом, МОм |
| Монитор | |
| Монитор | LCD |
- Цена: 610 ₴

