![Диск-фреза шліфувальний YATO по дереву, ПВХ, гіпсу; Ø=118/22.2 мм, h=21 мм, шорсткість №1 [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568537505_disk-freza-shlifuvalnij-yato.jpg)
Диск-фреза шліфувальний YATO по дереву, ПВХ, гіпсу; Ø=118/22.2 мм, h=21 мм, шорсткість №1 [10]
1 577 ₴
- В наличии
- Код: YT-59177
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск-фреза шліфувальний YATO по дереву, ПВХ, гіпсу; Ø=118/22.2 мм, h=21 мм, шорсткість №1
Диск-фреза по дереву, пвх, гіпсу 118 Х 22.2 X 21 мм YATO YT-59177
Дискова фреза 118 мм для фрезерування і обробки канавок
Призначення / застосування
Форма дозволяє з високою точністю і акуратністю фрезерувати, загинати кромки, регулювати і чистити, робити пази для проводів і електроустановок.
Зовнішній діаметр: 118 мм
Внутрішній діаметр: 22,2 мм
Швидкість машини: 13000 об / хв
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Обработка материала | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Диаметр внешний | 118 мм |
| Толщина | 21 мм |
| Вид обработки | Шлифование |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 577 ₴

