![Свердло по бетону YATO : SDS+, Ø= 6,5 x 210 мм [10/150], фото 1](https://images.prom.ua/4568535492_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO : SDS+, Ø= 6,5 x 210 мм [10/150]
114 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-41641
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Бур по бетону Yato SDS-Plus 6,5х200 мм (YT-41641): Особливості бура з бетону Yato SDS-Plus 6,5х200мм (YT-41641): Виготовлено з високоякісної сталі Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін служби Простота і зручність використання
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Бур по бетону Yato SDS-Plus 6,5х200 мм (YT-41641): Виробник YATO Тип хвостовика SDS-Plus Діаметр 6,5 мм Загальна довжина 200 мм Робоча довжина Н/Д Додаткова властивість 2 різальні кромки Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 130 мм |
| Диаметр | 6.5 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 114 ₴

