![Подовжувач до перових свердл YATO : Ø= 12.2 мм, L= 150 мм [60/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568533469_podovzhuvach-do-perovih.jpg)
Подовжувач до перових свердл YATO : Ø= 12.2 мм, L= 150 мм [60/120]
131 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-3256
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подовжувач до перових свердл YATO : Ø= 12.2 мм, L= 150 мм [60/120]
Подовжувач для перових свердлів по дереву YATO YT-3257 виготовлений із високоякісної інструментальної сталі. Призначений для збільшення довжини свердлів по дереву, що буває необхідно при свердлінні на велику глибину та при роботі у важкодоступних місцях. Подовжувач має шестигранний хвостовик розміром 1/4", який забезпечує надійну фіксацію в патроні дриля без прослизання.
- матеріал HCS
- застосування деревина
- тип тримача інструменту шестикутний
- діаметр 12.2 мм
- загальна довжина150 мм
- розмір тримача інструменту 1/4" (6,3 мм)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 12.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Квадрат | 1/4" |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Квадрат |
| Размер max | 12.2 мм |
| Размер min | 12.2 мм |
| Тип инструмента | удлинитель |
| Основные | |
| Количество в наборе | 2 шт. |
| Набор | Нет |
| Общая длина | 150 мм |
| Тип | Сверло |
Информация для заказа
- Цена: 131 ₴

