![Набір головок торцевих YATO : CrV, квадрат 1/4", M 4-13 мм з інструментами. 23 шт. [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568532493_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих YATO : CrV, квадрат 1/4", M 4-13 мм з інструментами. 23 шт. [10]
1 201 ₴
- В наличии
- Код: YT-14451
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Набір інструментів Yato 1/4" 23 шт 6PT (YT-14451): Особливості набору інструментів Yato 1/4 "23ед. 6PT (YT-14451): Інструменти виготовлені з хром-ванадієвої сталі Спеціальне покриття захищає від проявів корозії Надійність і тривалий термін служби Професійний набір Комплектація: Голівки 1/4 "(L = 25мм): 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13 мм - 9шт Голівки 1/4 "(L = 50мм): 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13 мм - 9шт Подовжувачі 1/4 ": 50мм, 100мм - 2шт Тріскачка 1/4 "72 зубця 140мм Викрутки рукоятка 1/4 "150мм Карданний шарнір 1/4 "
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Размер min | 13 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Квадрат |
| Количество в наборе | 23 шт |
| Квадрат | 1/4" |
| Размер max | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 201 ₴

