![Гайковерт ударний пневматичний YATO: квадрат 1/2", F=850 Nm, роб. тиск- 6-8 Bar при 119 л/хв [6/144], фото 1](https://images.prom.ua/4568532490_gajkovert-udarnij-pnevmatichnij.jpg)
Гайковерт ударний пневматичний YATO: квадрат 1/2", F=850 Nm, роб. тиск- 6-8 Bar при 119 л/хв [6/144]
3 754 ₴
- В наличии
- Код: YT-09525
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Гайкокрут пневматичний Yato 1/2" (YT-09525): Пневматичний ударний гайковерт YATO YT-09525 призначений для використання в майстернях і автосервісах. З його допомогою можна відкручувати і закручувати колеса автомобілів, кріпити всі важливі силові агрегати автомобіля. Конструкція і деталі гайковерта виготовлені з високою точністю, що забезпечує збереження технічних характеристик протягом тривалого терміну експлуатації. особливості: Міцний алюмінієвий корпус П'ятирівнева регулювання витрати повітря Ударний механізм Twin Hammer гарантує ефективність при відгвинчування і забезпечує більшу міцність Ергономічна форма підвищує комфорт роботи
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Гайкокрут пневматичний Yato 1/2" (YT-09525): Виробник YATO Тип патрона Зовнішній квадрат Розмір патрона 1/2" Макс. крутний момент 850 Нм Регулювання крутного моменту Є Кількість обертів 7000 об/хв Діаметр болта Н/Д Робочий тиск 6,0 бар Витрата повітря 119 л/хв Діаметр шланга Н/Д Ударний режим Є Довжина Н/Д Вага 2,60 кг Країна торгової марки Польща
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.6 кг |
| Расход воздуха | 119 литр/мин |
| Диаметр входного штуцера | 1/2" |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Максимальный крутящий момент | 850 H*m |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Угловой ударный |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
- Цена: 3 754 ₴

