Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 38 мм, L= 460 мм [5/15]
Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі Кут вигину головки ключа 15˚ Матове покриття з хромованою поліруванням забезпечує прекрасний захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Відповідає стандартам ANSI і DIN Професійний інструмент
Ключ комбінований YATO YT-00762 38мм
Інструмент для з'єднання-роз'єднання різьбового з'єднання шляхом закручування-розкручування болтів, гайок та інших деталей, на одному кінці ключа розташована ріжкова, а на іншому - накидна головка.
Особливості ключа комбінованого Yato 38мм (YT-00762):
-
Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі.
-
Кут вигину головки ключа 15˚.
-
Матове покриття з хромованою поліруванням забезпечує прекрасний захист від корозії.
-
Надійність і тривалий термін служби.
-
Відповідає стандартам ANSI і DIN.
-
Професійний інструмент.
Характеристики:
|
Тип ключа |
Ріжково-накидний |
|
Форма ключа |
Прямий |
|
Розмір ключа |
38 мм |
|
Довжина ключа |
460 мм |
|
Кут вигину ключа |
15° |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 38 мм |
| Размер min | 38 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 460 мм |
- Цена: 633 ₴

![Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 38 мм, L= 460 мм [5/15], фото 1](https://images.prom.ua/4568524708_klyuch-rizhkovo-nakidnij.jpg)
