ОПИС Бур по бетону Yato SDS-Plus 25х460х360 мм (YT-4191): Особливості бура з бетону Yato SDS-Plus 25х460х360мм (YT-4191): Бур виготовлений з високоякісної сталі Головка виконана з карбіду DK-30 Чудовий результат буріння бетону, цегли, каменю Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
Виробник YATO Тип хвостовика SDS-Plus Діаметр 25,0 мм Загальна довжина 460 мм Робоча довжина 360 мм Додаткова властивість 2 різальні кромки Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 360 мм |
| Диаметр | 25 мм |
| Общая длина | 460 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴

![Свердло по бетону YATO : SDS+, Ø= 25 x 460 /360 мм [5/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568493931_sverdlo-po-betonu.jpg)
