![Дриль ударний мережевий YATO : P= 850 Вт, з самозатискним металевим патроном для свердл Ø≤ 13 мм [5], фото 1](https://images.prom.ua/5015810620_dril-udarnij-merezhevij.jpg)
Дриль ударний мережевий YATO : P= 850 Вт, з самозатискним металевим патроном для свердл Ø≤ 13 мм [5]
3 449 ₴
- В наличии
- Код: YT-82037
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Дриль ударний Yato (YT-82037): Дриль ударний YATO YT-82037 - електрична ударна дриль призначена для свердління отворів в металі, дереві, бетоні, цеглі, також можна загортати і відвертати шурупи. Дриль має регулювання швидкості від 0 до 2800 об / хв, можливість змінювати напрямок обертання і блокування перемикача. Патрон 13 мм з ключем підходить для лівих і правих поворотів. Має вибір режиму роботи - з ударом або без. Функція удару дозволяє точно і швидко просвердлити отвір у бетонній або цегляній стіні. Повний підшипник кочення збільшує термін служби свердла і запобігає так званий "Ефект попадання в дриль". Це рішення забезпечує коаксіальний хід свердла. Комплектація: дриль; рукоятка; Обмежувач глибини; ключ; документація;
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Дриль ударний Yato (YT-82037): Виробник YATO Особливості дриля Ударний дриль Тип дриля Електричний Потужність 850 Вт Тип патрона Швидкозажимний Розмір патрона 13,0 мм Макс. крутний момент Н/Д Ударний режим Є Кількість швидкостей 2 Кількість ударів 0 - 48000 уд/хв Кількість обертів 0 - 1100 / 0 - 2800 об/хв Макс. Ø свердління дерева 25 мм Макс. Ø свердління металу 13 мм Макс. Ø свердління бетону Н/Д Особливості Реверс 2 режими роботи Двошвидкісний редуктор Електрорегулятор швидкості Ударний механізм Вага 2,5 кг Країна торгової марки Польща
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 48000 уд/мин |
| Минимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
- Цена: 3 449 ₴

