![Кліщі для з'єднання металевих профілів t≤ 0.8 мм YATO : L=345 мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568528740_klischi-dlya-zyednannya.jpg)
Кліщі для з'єднання металевих профілів t≤ 0.8 мм YATO : L=345 мм [6/24]
937 ₴
- В наличии
- Код: YT-5131
- +380 (73) 606-74-38
Характеристики
| Матеріал ручки | пластик |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | пряма |
| Довжина | 345 мм |
| Призначення | для плитки, для листового металу |
| Виробник | Yato |
| Тип | просікач |
Щипці для з'єднання металевих профілів Yato YT-5131 – це ручний інструмент, який призначений для швидкого та якісного з'єднання основ каркасних конструкцій, металевих профілів під гіпсокартон і листовий метал без використання додаткового кріплення.
Робоча металева частина комплектована губками, які пробивають матеріал та загинають його краї всередину, завдяки чому і створюється міцне з'єднання. Інструмент має зручні ручки, що не дозволяють рукам ковзати під час роботи. Робоча товщина матеріалу – 0.5–0.8 мм, загальна довжина інструменту – 345 мм.
Купити щипці для з'єднання металевих профілів Yato ви можете на сайті нашого інтернет-магазину з доставкою в будь-яке відділення пошти.
Детальніше: https://ars.ua/schipci-dlja-z-ednannja-metalevih-profiliv-yato-yt.html?dovzhyna=345%20%D0%BC%D0%BC&gclid=Cj0KCQjw2v-gBhC1ARIsAOQdKY20Y0MsCV4q8Qhv2xaX9woMzYAaCuq8OQfn626U5rN8r6AtFxCCNVEaAoLHEALw_wcB
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1 кг |
| Длина инструмента | 345 мм |
| Диэлектрическое покрытие | Нет |
| Омедненный инструмент | Да |
| Состояние | Новое |
- Цена: 937 ₴

