
Шланг ПХВ зміцнений бензо-мастилостійкий з роб. тиск. 0,8 МПа, Ø=12 мм, t=1,8 мм, l= 25 м
1 478 ₴
- В наличии
- Код: 79V378
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Шланг ПВХ укріплений бензо - масло стійкий Ø=12мм/25 м (79V378) Polix P3608000122524P (Польща)
Шланг тришаровий бензо-маслостійкий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, які підсилюють стійкість до впливу продуктів нафтопереробки, додатково укріплений текстильної оболонкою. Призначений для нагнітання рідин, бензину та рідких масел, газів, порошків при робочому тиску 0,8 МПа (при 23°С). Діапазон температур від -25 до +60°С.
Область застосування: Обслуговування транспортних засобів, промисловість.
Особливості P3608000122524P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P3608000122524P
| Виробник | Polix |
| Внутрішній діаметр шланга, мм | 12 |
| Товщина шланга, мм | 1.8 |
| Довжина шлангу, м | 25 |
| Робочий тиск, МПа | 0.8 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
POLIX є сімейною фірмою, яка існує з 1982 року. Її нинішнє правове стан – це товариство з обмеженою відповідальністю.
Місце, яке вибрали для ведення діяльності, – це Жуково, що знаходиться в 20 км від Гданська.
Еластичні вироби з ПВХ знаходять все більш всебічне застосування в різних сферах господарства, таких як широко розуміється промисловість, сільське господарство, садівництво і городництво, переробка, будівництво, виробництво меблів, а також у домашньому господарстві та різноманітних лабораторіях, і скрізь там ефективно конкурують гумові шланги.
Всі вироби характеризуються тривалим процесом старіння, високою еластичністю, як і стійкістю до дії низьких температур та ультрафіолетового випромінювання, не містять кадмію і свинцю, дружні до навколишнього середовища і на 100% підлягають рециклінгу.
Основний асортимент POLIX – це шланги з внутрішнім діаметром від 1 мм до 38 мм, з товщиною стінок від 0,5 мм до 5 мм та комерційної довжини від 10 м до 50 м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Синий |
| Диаметр | 12 мм |
| Длина | 25 м |
| Толщина стенки | 1.8 мм |
| Количество слоев | 1 |
| Армированный шланг | Нет |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Тип изделия | Шланг |
| Область применения изделия | Промышленность |
| Рабочая среда | Масло, Жидкая среда |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. C |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. C |
- Цена: 1 478 ₴

