![Лопата штикова FLO гостра : 22 x 29 x 120 см, сталева основа, скловолоконна ручка [6/90], фото 1](https://images.prom.ua/4568524725_lopata-shtikova-flo.jpg)
Лопата штикова FLO гостра : 22 x 29 x 120 см, сталева основа, скловолоконна ручка [6/90]
1 029 ₴
- В наличии
- Код: 35837
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісна лопата для роботи в саду і на ділянці.
Опис 35837:
- робоча частина із загартованої сталі з порошковим покриттям;
- ручка з міцного скловолокна;
- зручна Y-подібна ручка із пластику;
- ідеальний баланс підвищує комфорт використання;
- відповідне профілювання забезпечує надійний захват і полегшує роботу;
- ретельна обробка;
- загальна довжина: 120 см;
- розміри робочої частини: 22 х 29 див.
FLO – Повна програма садових інструментів та електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розташований у середнього класу продуктів. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, програму води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Длина лезвия | 220 мм |
| Длина рукоятки | 1200 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | стеклопластик |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 029 ₴

