![Степлер з регулятором сили до скоб і цвяхів YATO; скоби: 6-14х 11,3х 1,2 мм, цвяхи: 15х 1,2мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568523692_stepler-z-regulyatorom.jpg)
Степлер з регулятором сили до скоб і цвяхів YATO; скоби: 6-14х 11,3х 1,2 мм, цвяхи: 15х 1,2мм [6/24]
873 ₴
- В наличии
- Код: YT-70021
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Степлер оббивний YATO YT-70021. Призначений для швидкого з'єднання різних матеріалів, наприклад дерева з тканинами, картоном, папером або шкірою. Використовується в оббивних роботах, покрівельних робіт, декораторських, обробних, будівельних і т.д.
Степлер призначений для забивання:
- Типових сталевих прямокутних скоб завдовжки від 6 до 14 мм.
- Цвяхи завдовжки 15 мм.
Основні характеристики степлера:
- Степлер з регульованим тиском калатала, пружиною - регульована сила удару.
- Має функцію видалення скоб.
- Ремінь для перенесення ручки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина гвоздя | 15 мм |
| Крепежное средство | Скобы и гвозди |
| Максимальная длина скобы | 14 мм |
| Максимальная длина гвоздя | 15 мм |
| Минимальная длина скобы | 6 мм |
| Минимальная длина гвоздя | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рычажный |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 873 ₴

