![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 1", М= 28 мм, L= 59 мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568523690_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 1", М= 28 мм, L= 59 мм [6/24]
847 ₴
- В наличии
- Код: YT-1184
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Головка торцева 6-гранна ударна Yato 1" 28 мм (YT-1184): Особливості головки торцевої Yato 1 "28 мм ударна (YT-1184): Виготовлена з хром-молібденової сталі Витримує значні навантаження Захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Головка торцева 6-гранна ударна Yato 1" 28 мм (YT-1184): Виробник YATO Форма головки 6-гранна Ударна головка Так Подовжена головка Ні Розмір посадки (дюйм) 1" Розмір головки 28 мм Довжина 59 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 28 мм |
| Размер min | 28 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 847 ₴

