![Свердло коронка по бетону YATO : Ø= 65 мм з направляючою, SDS+ хвостовик [24], фото 1](https://images.prom.ua/4568522339_sverdlo-koronka-po.jpg)
Свердло коронка по бетону YATO : Ø= 65 мм з направляючою, SDS+ хвостовик [24]
414 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4402
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корончате свердло YATO YT-4402 по кам'яній кладці з хвостовиком SDS PLUS 65 мм
- Матеріал: 50Кр.
- Використання: Бетон, силікати, цегла.
- Тип утримувача інструменту: СДС-Плюс.
- Діаметр: 65 мм.
- Матеріал леза: ТСТ ЯГ-11С.
- Розмір нитки: М16.
- Діаметр пілотного свердлу: 6 мм.
- Глибина отвору: 50 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 65 мм |
| Применение коронки/пилы | Кирпич, Бетон |
| Конструкция | Сборная |
| Максимальный диаметр | 65 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Минимальный диаметр | 65 мм |
| Назначение | Универсальное |
| Состояние | Новое |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Тип сверления | Сухое |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 414 ₴

