![Ножівка по дереву YATO : L= 450 мм, W= 0,9 мм, 50-54 HRC [10/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568518234_nozhivka-po-derevu.jpg)
Ножівка по дереву YATO : L= 450 мм, W= 0,9 мм, 50-54 HRC [10/40]
310 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-3102
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ножовка з широким полотном YATO YT-3102 виконана із загартованої і надійної сталі 65 Mn. Робоча поверхня має довжину 450 мм, чого достатньо буде для розпилу заголовок і гілок, що мають діаметр від 100 мм і більше. На кожен дюйм експлуатаційної довжини припадає по 7 зубів. Виробник передбачив на ножівці зручну рукоятку з якісного і стійкого до пошкоджень пластика. Додатково оснащена ручка накладками з термопластичної гуми. Рівень твердості ножівки по шкалі Роквелла становить 50-54 HRC. Загальна вага інструменту досягає 0.463 кг.
Виробник ножівок INTERTOOL на сьогоднішній день є одним з лідерів на українському ринку. Бренд славиться своїм досвідом, професіоналізмом і інноваційними технологіями.
Ножівка відмінно підійде для розпилу дощок, колод і дерев'яних заготовок з не дуже твердих складових. Гострі зуби дозволяють розпиляти необхідний елемент в найкоротші терміни, а прогумована рукоятка перешкоджає ковзанню руки під час роботи. Може використовуватися модель в господарстві, на дачі, в майстерні, побуті.
Рукоятка в даній моделі незнімна. Зуб має тригранну форму, яка перешкоджає ковзанню під час розпилу.
Виробник ножівок INTERTOOL на сьогоднішній день є одним з лідерів на українському ринку. Бренд славиться своїм досвідом, професіоналізмом і інноваційними технологіями.
Ножівка відмінно підійде для розпилу дощок, колод і дерев'яних заготовок з не дуже твердих складових. Гострі зуби дозволяють розпиляти необхідний елемент в найкоротші терміни, а прогумована рукоятка перешкоджає ковзанню руки під час роботи. Може використовуватися модель в господарстві, на дачі, в майстерні, побуті.
Рукоятка в даній моделі незнімна. Зуб має тригранну форму, яка перешкоджає ковзанню під час розпилу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.463 кг |
| Длина режущего полотна | 450 мм |
| Количество зубьев на дюйм | 7 шт |
| Материал ручки | пластмасса |
| Назначение пилы (ножовки) | по дереву |
| Состояние | Новое |
| Тип ручной пилы | ножовка |
| Толщина режущего полотна | 0.9 мм |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴

