![Рулетка мірна стрічка VOREL : L= 10 м, фіберглас [20/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568500316_ruletka-mirna-strichka.jpg)
Рулетка мірна стрічка VOREL : L= 10 м, фіберглас [20/100]
117 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 14100
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Рулетка VOREL 10 м (14100): Професійна рулетка призначена для вимірювання великих відстаней на відкритій місцевості або в закритих приміщеннях і застосовується для професійних і побутових обмірів при ремонті, будівництві і т.д. Двостороннє полотно виготовлено з фібергласу, що гарантує міцність. Корпус з ударостійкого пластику. Металевий «вічко» дозволяє легко прикріпити стрічку. Метрична і дюймова шкала. Наконечник полотна оснащений металевою петлею, за допомогою якої можна міцно зафіксувати стрічку при виконанні відповідальних вимірювальних робіт. Клас точності - II. Вага - 0,16 кг.
иробник VOREL Довжина 10,0 м Ширина стрічки 13,0 мм Особливості рулетки Полотно зі скловолокна Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.17 г |
| Длина полотна | 10 м |
| Класс точности | 2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина полотна | 13 мм |
| Шкала измерений | Метрическая система (м, см, мм) |
| Дополнительные функции | |
| Фиксатор ленты | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 10 м |
| Ширина | 100 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал корпуса инструмента | Пластмасса |
| Материал ленты | Фибергласс |
| Тип корпуса | Закрытый |
- Цена: 117 ₴

