![Диск відрізний по металу YATO : Ø= 355 x 25,4 мм, h= 3,2 мм до YT-82180 [25], фото 1](https://images.prom.ua/4568521539_disk-vidriznij-po.jpg)
Диск відрізний по металу YATO : Ø= 355 x 25,4 мм, h= 3,2 мм до YT-82180 [25]
177 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-61132
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Круг відрізний по металу Yato 355х3,2х25,4 мм (YT-61132): Особливості кола відрізного по металу Yato 355х3,2х25,4мм (YT-61132): Корундовий диск для різання металу і стали Коло розвиває швидкість до 4400 об / хв Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін служби Простота і зручність використання
Виробник YATO Призначення По металу Форма круга Плоский Діаметр круга 355 мм Товщина круга 3,2 мм Діаметр отвору 25,40 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внутренний | 25 мм |
| Диаметр внешний | 355 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Обработка материала | Металл |
| Назначение | Отрезной |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 177 ₴

